Biżuteria z Kamieni Naturalnych i Szlachetnych

Nowy Harmonogram Dla Przeglądarki Edge

Microsoft publikuje nowy roadmap dla przeglądarki Edge, czyli jak będzie wyglądał harmonogram prac i publikacji najnowszych aktualizacji tego produktu.

O dłuższego czasu Microsoft konsekwentnie jest transparentny pod kątem informacji jakie są plany na przyszłość związane z ich przeglądarką edge. W witrynie Edge Insider pojawiła się odświeżona sekcja What’s Next, gdzie można przeczytać jaka przyszłość i zmiany będą następować w przeglądarce. Dowiadujemy się także że plany będą bardziej kompletne i szczegółowe, nie skupiające się tylko na przedsiębiorstwach. 

Aktualizacja mapy oraz planów będą aktualizowane za każdym razem gdy zostanie opublikowana kolejna wersja bety przeglądarki. Parząc na obecne aktualizacje to powinniśmy mieć nowe informacje w odstępach sześciu tygodni. No nowych planach i informacjach można poczytać pod tym adresem. Na pierwszy rzut oka już widać że mamy o wiele więcej informacji niż ich przed wprowadzonymi zmianami. 

Jeżeli chodzi o sam Microsoft to firma miała kilka powodów do radości. Po pierwsze bardzo udana,historycznie największa sprzedaż konsoli Xbox series, oraz fakt że Microsoft zarobił 3 mld dolarów więcej niż oczekiwano.

Scroll to Top