Biżuteria z Kamieni Naturalnych i Szlachetnych

Dokładniejszy czas dojazdu. Nowa oferta od Google Maps. Wzrost nawet o 50% w dużych miastach


Google Maps postanowiło zastosować sztuczną inteligencję DeepMind dzięki czemu będzie w stanie zaoferować dokładniejszy czas dotarcia do celu. Według google efektywność ma wzrosnąć nawet o około 50 proc w niektórych regionach

Według nowych wytycznych i założeń szacowanie czasu dojazdu ma być o wiele dokładniejsza niż do tej pory a zadbać o to ma specjalna sieć neuronowa analizująca o wiele więcej czynników niż było do tej pory.

Każdy kto podróżuje za pewnie nie raz korzystał z nawigacji google maps i często spotykał się z sytuacją że orientacyjny czas dojazdu nie zawsze odzwierciedlał rzeczywisty czas dotarcia do celu. W przypadku wystąpienia korku parametr czasu może zmienić się tak diametralnie że różnica może być nawet kilku godzinowa. Google zapowiedziało że teraz ma to ulec zmianie.

Firma DeepMind z którą nawiązało współpracę google opracowało sieć neuronową która jest w stanie lepiej szacować czas dotarcia do celu niż obecnych technikach których korzystał Google. Zapowiedziane podwyższenie obliczania parametru czasu dotarcia do celu z większą precyzją ma na pewno dotyczyć takich miast jak: Sydney, Waszyngton, Tokio, Sao Paulo i Berlina.

Scroll to Top